roadstery.pl

  Oferty sprzedaży

Alfa Romeo (2)

Audi (0)

BMW (7)

Chrysler (1)

FIAT (0)

Honda (3)

Jaguar (3)

Lotus (2)

Maserati (1)

Mazda (301)

Części MX-5 *NOWOŚĆ* (7)

Mercedes (5)

MG (0)

Mitsubishi (1)

Opel Speedster (1)

Peugeot (3)

Porsche (2)

Smart (1)

Toyota (7)

Inne samochody (10)

  Polecane linki

  Kontakt

roadstery.pl
e-mail: info@roadstery.pl
tel.: 0 608 608 432
Mercedes SLK 230 KOMPRESSOR « powrót
Rok produkcji:1998
Pojemność silnika:2295 cm3
Moc:193 KM
Przebieg:132 000 km
Kolor:srebrny
Cena:SPRZEDANY


 

PRAWDZIWA OKAZJA dla osoby szukającej zadbanego i bezwypadkowego egzemplarza SLK z bogatym wyposażeniem. Trudno znaleźć drugi taki egzemplarz na polskim rynku.

Samochód zarejestrowany w Polsce, sprowadzony ze Szwecji w 2005 roku.

Auto w idealnym stanie. Bezwypadkowe. Nigdy nie miało stłuczki. Żaden element nie był powtórnie lakierowany. Regularnie serwisowane z wykorzystaniem oryginalnych części. Garażowane.

Maksymalne wyposażenie opcjonalne. Dodatkowo zamontowane systemy alarmowe oraz wysokiej klasy radio Clarion z wyjściem i sterowaniem na iPod. Dwa kluczyki. Windschott (wiatrołap). Komplet książeczek obsługi pojazdu. Karta pojazdu.

Skrzynia biegów automatyczna jest doskonale zestopniowana. Jest to zdecydowanie lepsza skrzynia niż manualna w tym modelu. Auto jest zrywniejsze i oszczędniejsze niż w wersji manualnej! Skrzynia działa idealnie. Dodatkowo to gwarancja, że silnik nigdy nie był przeciążony.

Jest to wymarzone auto dla każdego. Zarówno osób, które chciałyby jeździć bezpiecznie i komfortowo, jak i takich, które uwielbiają dobre prowadzenie auta w zakrętach, sprawne przyspieszenie. Auto praktycznie bezobsługowe. Dzięki sztywnemu dachowi jest to całoroczny roadster.

 
roadstery.pl   .   Oferty sprzedaży   .   Polecane linki   .   Kontakt   .